Φοιτητικά

ΟΚΡΩΜΟΣΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Η ορκωμοσία του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών της Σχολής ΟΠΕ του ΑΠΘ, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 9.30, στην αίθουσα τελετών του ΑΠΘ.

Την ημέρα της ορκωμοσίας, οι υποψήφιοι πτυχιούχοι πρέπει να βρίσκονται στην Γραμματεία του Τμήματος στις 8:30 πμ.

Πριν από την τελετή ορκωμοσίας, είναι υποχρεωτική η παρουσία των πτυχιούχων στη Γραμματεία του Τμήματος, προσκομίζοντας τα εξής:

Αποτελέσματα Προόδου μαθήματος "Ειδικά Θέματα Πολιτικής Οικονομίας"

Παρακαλούμε δείτε στο παρακάτω αρχείο τα αποτελέσματα της προόδου στο μάθημα "Ειδικά Θέματα Πολιτικής Οικονομίας"

Εξέταση προόδου μαθήματος "Οικονομία της υγείας"

Ανακοινώνεται πως στα πλαίσια διδασκαλίας του μαθήματος  "Οικονομία της Υγείας"

θα πραγματοποιηθεί εξέταση προόδου

την Πέμπτη 14/11/2018 και ώρα 9:30 στην αίθουσα 3

Ηλεκτρονική αξιολόγηση μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2019-2020

Ηλεκτρονική αξιολόγηση μαθημάτων

χειμερινού εξαμήνου 2019-2020

Αγαπητοί φοιτητές/φοιτήτριες,

Πλησιάζοντας στο τέλος του χειμερινού εξαμήνου, έφτασε και πάλι η ώρα για να αξιολογήσετε   τους διδάσκοντες, και τα μαθήματά σας. Η αντικειμενική έκφραση της κρίσης σας αποτελεί ταυτόχρονα και υποχρέωσή σας, προκειμένου να βελτιωθεί -όπου είναι εφικτό- η ποιότητα της εκπαίδευσης που σας παρέχεται.

Σελίδες